Arşiv

Etiketli Ürünler : ‘poliüretan köpük fiyatı’

Dış Cephe

Poliüretan izolasyon uygulatmak istediğiniz mekan yüzeyleri hangi malzemeden olursa olsun sprey poliüretan kendinden yapışkanlı olup, yüzeylere mükemmel aderans sağlar.

Briket, tuğla, beton, taş, sac, ahşap gibi her türlü doğal ve yapay yüzeylere uyumlu olarak yapışabilmektedir. Ayrıca uygulanacak yüzeyler yağsız, tozsuz ve nemden arındırılmalıdır.

Binanızın dış cephe mantolama izolasyonunda sprey poliüretan kullandığınızda ortalama %40′ lara varan yakıt/enerji tasarrufu sağlarsınız. Dış cephe sprey poliüretan
mantolama sistemi, inşaat halindeki binaların tuğla duvar dış cephe yüzeyine direkt olarak uygulanmakta ve üzerine rabitz teli dübellenmektedir.

Tavuk & Mantar Çiftlikleri

Sprey poliüretan köpük uygulamaları sıklıkla tavuk, mantar, yumurta çiftlikleri ve büyük&küçük baş hayvan barınaklarında ters tavan yüzeyinde uygulanmaktadır. Uygulama öncesinde tavukların dışarı çıkartılması ve tahliyesi müşterimize aittir.:)Özellikle trapez sac kaplı hayvan barınaklarında, sprey poliüretan köpük uygulamaları, kış sezonunda ısı kaybını engeller, yaz sezonunda ise serin bir ortam sağlar.

OSB Altı Ters Çatı

Isıtılan çatılarda ahşap çatı kaplaması ( osb, kaplama tahtası vb. ) altında çok sık bir şekilde uygulanan sprey poliüretan çatı, konstrüksiyon boşluklarının arasını ve çatı köşe noktalarındaki hava boşluklarını doldurarak yine ek yerinin olmaması özelliği ile mükemmel bir yalıtım sağlar. Sprey poliüretan uygulama sonrasında tavan, projesine göre alçı plakalar ile kapatılabileceği gibi, dekoratif ahşap lambri ile de sonlanabilir

Trapez Sac Çatı Ters Tavan

Sprey poliüretan köpük uygulamaları hadve yüksekliklerine sahip trapez sac ters çatı sistemlerinde mikemmel sonuç verir. Sacın ısı iletkenlik değerinin yüksek olması nedeni ile yaz aylarında trapez sac çatı altında çalışan personelin sıcaktan yanmamasını sağlar ve serin bir ortam oluştururur. Ayrıca sprey poliüretan açık renk doğal rengi ile ferah bir çalışma ortamı sunar.

Kubbe

Poliüretan köpük İzolasyonu kubbelerde ısı – su – ses terleme ve küflenmeye karşı kesin çözüm sağlar.

 
 

 
 
     Referanslar  
                         
 

 Çatı Arası

 

Atermit Çatı Ters Tavan

 

Bodrum Tavanı

 

Süt Tankı

 
  *
*
*
  *
*
*
  *
*
*
  * Aynes Süt Tankı
*
*
 
                         
 

Dış Cephe

 

Tavuk&Mantar Çiftlikleri

 

İç Cephe

 

Trapez Sac Çatı Üzeri

 
  * Ortadoğu Rulman Sanayi
* Panorama Alışveriş Merkezi
* Akmeşe Villaları
* Armada Alışveriş Merkezi
* Estergon Kalesi Keçiören
  *
*
*
  *
*
*
  * Oktay İnşaat teras
* Ürgüp Belediye Başkanlığı
* Oruçgazi Camisi Kubbe
 
                         
 

OSB Altı Ters Çatı

 

Trapez Sac Çatı Ters Tavan

 

Su Basmanı

 

Soğuk Hava Deposu

 
  *
*
*
  * Soyoğlu Tiner Fabrikası Çatı
* Sinan Aygün Çatı İzalosyonu
*
  *
*
*
  *
*
*
 
                         
 

Tank ve Boru İzolasyonu

 

Kubbe

 

Likit Membran

 

Teras

 
 

*
*
*

  * Oruç Gazi Camisi Kubbe
*
*
  *
*
*
  *
*
*